Ювелірна виставка - ярмарок «Елітекспо-2017» у Львові

Ювелірна виставка - ярмарок «Елітекспо-2017» у Львові

З 8 по 11 червня 2017 року в приміщенні Львівського палацу мистецтв буде проходити ювелірна виставка-ярмарок «Елітекспо-2017».
ЕлітЕКСПО — єдина спеціалізована ювелірна виставка-ярмарок у Західному регіоні, яка збирає кращих представників ювелірної галузі з усіх регіонів України та зарубіжжя.

На виставці можна ознайомитися з тенденціями розвитку ювелірного мистецтва, придбати різноманітні прикраси з дорогоцінних металів, вироби з діамантами і натуральними каменями, ексклюзивні авторські роботи з дорогоцінними каменями.

Дніпропетровська ювелірна фабрика «ЕДЕМ» запрошує відвідати свій стенд на виставці ЕлітЕКСПО. До літнього сезону ювелірна фабрика підготувала нові яскраві моделі ювелірних прикрас від SWAROVSKI GEMSTM, з топазами та аметистами. Також буде представлена лінійка прикрас з дорогоцінними каменями – сапфірами, смарагдами та ДІАМАНТАМИ. Всі ювелірні прикраси виготовлені на власному виробництві, сучасні технології дозволяють донести до кожної жінки унікальність і досконалість природних матеріалів.

Дніпропетровська ювелірна фабрика «ЕДЕМ» чекає на Вас за адресою: м. Львів вул. Коперника, 17

Представником фабрики «ЕДЕМ» буде мережа магазинів ювелірних прикрас «Eurogold», яка підготувала для всіх відвідувачів виставки-ярмарку прикраси, солодкі презенти та розіграш лотереї!

Команда «Eurogold.ua» дякує організаторам Львівської ювелірної виставки «Елітекспо-2017» за участь у конкурсі і буде рада в майбутньому бачити своїх клієнтів на сторінках нашого сайту!