Виставка ЕлітЕКСПО.Літо-2016

Виставка ЕлітЕКСПО.Літо-2016

Вже зовсім скоро, Головний партнер мережі магазинів Eurogold, Дніпропетровська ювелірна фабрика "Едем", візьме участь у XV спеціалізованій ювелірній виставці ЕлітЕКСПО.Літо-2016.

З 26 по 29 травня Львівський Палац Мистецтв перетвориться на Палац неповторних витворів ювелірного мистецтва, а кожен відвідувач матиме 4 дні для пошуку необхідної «родзинки» до свого щоденного іміджу, подарунків для рідних і друзів з розмаїття колекцій виготовлених як в Україні, так і за її межами.
«ЕлітЕКСПО.Літо» — провідна виставка ювелірних прикрас, яка збирає кращих представників ювелірної галузі з усіх регіонів України та зарубіжжя.
На виставці Ви зможете придбати прикраси з дорогоцінних металів, вироби з діамантами, прикраси з натурального каміння, авторські роботи та шедеври ювелірного мистецтва.
Розіграш ювелірних подарунків кожних 3 години. Понад 55 ювелірних прикрас знайдуть своїх власників. Розіграш цінних подарунків серед покупців продукції Дніпропетровської ювелірної фабрики «Едем».

Ми чекаємо саме на тебе на стенді нашої компанії №1, де кожен обов’язково знайде ювелірний виріб на свій смак. А також нові колекції і приємні знижки! Все це з 26 по 29 травня у Львівському Палаці Мистецтв (вул. Коперника, 17) на «ЕлітЕКСПО.Літо-2016»

Щиро сподіваємося, що виставка принесе користь та справжнє задоволення.